Ponúkame exkluzívne na predaj trojpodlažnú vilu v blízkosti centra Banskej Bystrice – v mestskej časti Rudlová. Moderná stavba domu stojí v tichej lokalite v slepej ulici s výhľadom na Kremnické vrchy a Pánsky diel. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť – supermarkety, poštu, materskú aj základnú školu alebo rôzne športoviská a do centra Banskej Bystrice sa dostanete autom za 5 minút.

Obytná plocha domu je 280 m², takže poskytne dostatok priestoru celej vašej rodine. Plocha pozemku je 735 m². Jeho súčasťou je veľká záhrada orientovaná na juhovýchod.

Celková cena:450 000 €
Cena za m21607 €
Plocha pozemku735 m2
Obytná plocha domu280 m2
Stupeň dokončeniaHolodom

V prízemí domu sa nachádza vstupná hala so schodiskom, garáž pre dve autá a samostatná miestnosť ktorú je možné využiť ako sklad, fitnes alebo hobby miestnosť.

Prvé nadzemné poschodie domu ponúka veľkorysú obývaciu izbu so vstupom na terasu, kuchyňu s jedálňou, pracovňu, samostatnú toaletu a master spálňu s vlastnou kúpeľňou. Príjemnú atmosféru jedálne a obývacej izby dokresľuje moderný krb.

V poslednom poschodí sa nachádzajú tri izby, šatník a spoločná kúpeľňa s toaletou. Jedna z izieb ponúka prístup veľkú, čiastočne zatrešenú terasu s výhľadom na okolité hory. Prístup do miestností je z priestornej chodby, ktorá tak isto ponúka vstup na terasu.

Dom je umiestnený v slepej ulici, kde budúci majitelia nájdu kľud od ruchu mesta ale zárveň sa vďaka výbornej lokalite nepripravia o žiadnu z výhod krajského mesta. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Dom, Rudlova, Predaj, Banska Bystrica

Uvedená cena je za stavbu v stave „holodom“ s pozemkom. Nákup priamo od developera. Ponúkame možnosť dokončenia do úrovne holodomu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete – voda, elektrina, plyn aj kanalizácia. V projekte je plánované úsporné podlahové kúrenie v kombinácií s plynovým kotlom. Murovací materiál YTONG. Možnosť financovať hypotekárnym úverom.